OUTSOURCING IT

Prowadzimy profesjonalne usługi dla firm i instytucji polegające na kompleksowej obsłudze informatycznej …

Prowadzimy profesjonalne usługi dla firm polegające na kompleksowej obsłudze informatycznej w Państwa firmie. Zajmujemy się opieką informatyczną nad sprzętem komputerowym , oprogramowaniem komputerowym i dedykowanym, programami bazodanowymi oraz infrastrukturą IT.
Nasza kompleksowa obsługa zleceń i staranność wykonania została wielokrotnie sprawdzona przez naszych klientów. Profesjonalne podejście do zlecenia pozwala nam sprostać Państwa wymaganiom a wykwalifikowana kadra zagwarantuje jakość wykonania usług .

Zlecając nam wykonanie usługi oraz powierzając opiekę informatyczną zyskują Państwo spokój oraz nieprzerwalność działania urządzeń i oprogramowania IT.
Dzięki temu zyskujesz czas na wykonywanie swoich obowiązków , oszczędzasz pieniądze i skupiasz się na rozwijani własnej firmy.

w zakres naszych usług wchodzi administracja sieci komputerowych, oprogramowania w tym programów bazodanowych np. Dekra, INTEGRA z grupy INSERT, tworzenie , obsługa baz danych oraz serwerów

 

Obsługa informatyczna firm i instytucji (Outsourcing IT) polega na zatrudnieniu firmy zewnętrznej świadczącej kompleksowe usługi informatyczne, która będzie zajmowała się opieką informatyczną nad sprzętem komputerowym w firmie zlecającego.

Nasza firma prowadzi obsługę informatyczną firm i instytucji.   Nasza firma posiada wielu zadowolonych Klientów w bardzo zróżnicowanych przedsiębiorstwach i instytucjach. Obsługujemy małe firmy kliku osobowe, średnie posiadające systemy przystosowane dla ich potrzeb jak również firmy i instytucje o bardzo dużym i rozłożonym systemie informatycznym. Staramy się pomagać naszym stałym Klientom w dopasowywaniu nowych technologii i rozwiązań w ich przedsięwzięciach tak aby system wspierał ich poczynania a nie paraliżował działań dzięki którym są w stanie funkcjonować. Nasza wiedza i doświadczenie pomaga nam w uzyskaniu 100% satysfakcji Klienta i w rozwiązaniu jego problemów które nie stwarzają nam żadnego problemu. Mamy ogromne doświadczenie w integrowaniu różnych środowisk informatycznych tak aby zebrać wszystko w jeden świetnie działający i przynoszący wielkie korzyści system informatyczny.

 

Outsourcing IT i opieka informatyczna firm

Outsourcing IT i opieka informatyczna firm
Usługa ta obejmuje następujące zadania:
– inwentaryzację sprzętu komputerowego,
– inwentaryzację i audyt legalności oprogramowania,
– administrowanie siecią komputerową,
– aktualizację oprogramowania,
– odtwarzanie środowiska IT po awariach,
– wdrożenie zasad polityki bezpieczeństwa informacji,
– serwis sprzętu komputerowego, monitorów, drukarek itp.
– pomoc techniczną przy zakupie dodatkowego sprzętu komputerowego i oprogramowania i jego implementacji do istniejącej infrastruktury IT,
– stały dostęp do wiedzy technicznej i najnowszych technologii.

Umowy dotyczące outsourcingu IT dostosowane są do potrzeb klienta – mogą obejmować wszystkie usługi lub jedynie wybrane obszary działalności przedsiębiorstwa.